Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

934 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Laudisa: “Toure te Inter? Kete here mund te behet!”

Laudisa: “Toure te Inter? Kete here mund te behet!”
Bujar Berishaj

I ftuar ne studiot e NovaStadio, eksperti i merkatos se Gazzetta dello Sport, Carlo Laudisa ka shprehur nje siguri rreth te ardhmes se Yaya Toure, mesfushorit te Manchester City:

Roberto Mancini e do akoma shume, dhe jam i bindur qe kete here mund te transferohet me te vertete te Interi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.