Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

889 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro, cfare fjalesh: “Nje imazh tek Inter do e marr me vete gjithe jetes time: pikerisht momentin kur…”

Lautaro, cfare fjalesh: “Nje imazh tek Inter do e marr me vete gjithe jetes time: pikerisht momentin kur…”
Inter Club Staff

Me sa duket tek Inter ka nje imazh qe eshte ngulitur ne zemren dhe mendjen e Lautaro Martinez dhe kete gje e ka thene vete ai.

Ne konferencen e shkurter per shtyp te zhvilluar diten e djeshme per prezantimin e fanelles se re, ka folr edhe argjentinasi.

Ai nder te tjera ka folur edhe per raportin me shoket dhe tifozet e Interit, dhe eshte ndalur pikerisht te Inter-Sampdoria e sezonit te shkuar.

“Per mua koncepti i familjes eshte nje koncept shume i rendesishem. E kam thene gjithmone dhe do e them”.

“Imazhi i stadiumit plot ne fund te sezonit, ne ndeshjen e fundit ndaj Sampdorias ku sapo kishim humbur kampionation por askush nuk donte te largohej, do te me qendroje brenda pergjithmone”.

“Gjate gjithe jetes time. Kjo sepse ka qene dicka shume e bukur. Kemi qene shume te prekur nga ajo skene dhe na ka motivuar”.

“Jemi te perqendruar dhe te lumtur qe te nisim nje sezon te ri me kete koncept familje. Nderkohe, brenda fushes jemi te gjithe vellezer”.

“Mezi po pres te luaj perseri, sepse kemi perpara shume rruge per te bere e duhet te japim maksimumin tone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.