Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

464 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro, cfare fjalesh per shokun e tij Lukaku: “Per te do ju them vetem dicka: eshte nje bekim qe ai…”

Lautaro, cfare fjalesh per shokun e tij Lukaku: “Per te do ju them vetem dicka: eshte nje bekim qe ai…”
Inter Club Staff

Rezultat i mire per Antonio Conten qe kesaj radhe merr me shume pike nga sa nje ndeshje e tille mund te te beje te shpresosh.

Nje fitore qe paraprin nje ndeshje shume te rendesishme si ate ndaj Real Madrid, qe do te vendose me shume mundesi edhe rrugetimi ne Europe kete sezon.

Nderkohe, pas ndeshjes per mikrofonat e mediave eshte ndalur edhe Lautaro Martinez, i cili ka komentuar ndeshjen dhe jo vetem.

“Jemi shume te lumtur per kete pjese te dyte, sepse pjesa e pare nuk ka qene aspak e mire per skuadren tone.”

“Nuk kemi luajtur mire, kemi humbur shume kundersulme. Kemi luajtur keq dhe duhet te punojme per te kuptuar se cfare mund te bejme me mire here tjeter.”

Tre piket jane te rendesishme….

“Po, ajo ishte e rendesishme. Gjeja e mire sot, ishte se treguam se kemi karakter dhe qe kjo skuader eshte e rendesishme.”

“Duhet ta tregojme edhe gjate javes, sepse na pret nje ndeshje shume e madhe. Duhet te fitojme sepse jemi ne shtepi, duhet ta bejme me patjeter.”

Romelu Lukaku?

“Eshte i mrekullueshem. Per te do ju them vetem dicka: eshte nje bekim qe ai ndodhet tek Interi ne periudhen me te larte te karrieres se tij. Kete mendoj per te. Festimi? Dicka e jona…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.