Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

1,301 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro: “Do te me pelqente te luaja me shume, do ti tregoj qe jam ne lartesine e duhur Spalletti-t”.

Lautaro: “Do te me pelqente te luaja me shume, do ti tregoj qe jam ne lartesine e duhur Spalletti-t”.
Ardis
  • On 08/01/2019, 20:44

Mbasi kane mbaruar pushimet e Krishtlindjeve, Lautaro Martinez ka folur per mikrofonat e ESPN ne aeroport, gati per tu kthyer ne Milano. Keto jane fjalet e sulmuesit te vitlindjes 1997 zikalter:

“Ideja eshte se dua te luaj me shume, te gjej vendin tim ne ekip: cdo dite stervitemi per tu permisuar, per ti treguar trajnerit se jemi ne nivelin e duhur ndaj kauzes. Nuk kam luajtur shume, por sa here qe jam aktivizuar mendoj se kam bere mire: po kenaqem, tifozet me duan dhe dua te vazhdoj te bej mire”.

Me pas nje koment mbi kombetaren dhe mbi nje grumbullim te mundshem te tijin: “Varet nga trajneri, une bej me te mire qe te me grumbulloje”. Dhe mbyllja me nje koment mbi Racing qe eshte ne vend te pare ne kampionat: “Jam ne kontakt me ish shoket e skuadres, dua me te miren per ta”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.