Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 27, 2020

Scroll to top

Top

2,301 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro: “Interi eshte nje klub o madh dhe duhet te shkoje ne cdo transferte per…”

Lautaro: “Interi eshte nje klub o madh dhe duhet te shkoje ne cdo transferte per…”
Inter Club Staff

Pas humbje se djeshme ndaj Torinos, Lautaro Martinez ka folur sot per Onda Cero duke e nisur intervisten e tij me feeling qe ka me Mauro Icardin: 

“Me Mauriton jam ndjere mire qe ne fillim, kemi pasur disa situata ku kemi luajtur bashke, kemi bere presing bashke, kemi luftuar per topat.”

“E verteta eshte se u ndjeva mire me kete sistem loje, duhet te vazhdojme te punojme.”

“Kemi provuar per te barazuar por nuk ja dolem dot. Ne fund erdhi humbja por te luash ato minuta te fundit me dhjete lojtare eshte e veshtire.”

“Merkato shqeteson skuadren? Interi duhet te gjeje perqendrim sa me shpejt. Eshte nje klub i madh dhe ne cdo transferte duhet te shkoje per te fituar 3 piket. Duhet te kthejme situaten.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.