Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro Martinez flet pas ndeshjes: “Merkato? Une jam i lumtur vetem per dicka ne kete moment. Familja ime…”

Lautaro Martinez flet pas ndeshjes: “Merkato? Une jam i lumtur vetem per dicka ne kete moment. Familja ime…”
Inter Club Staff

Nje debutim si fitues i Interit te Contes ne Serie A per kete sezon dhe zikalterit marrin keshtu tre piket e para.

Interi fitoi 4-3 ndaj Fiorentines ne nje ndeshje teper te cmendur ku dy here u permbys rezultati i lojes.

Menjehere pas ndeshjes, Lautaro eshte ndalur per mikrofonat e DAZN dhe ka folur per ndeshjen e Interit dhe te ardhmen e ketij sezoni.

“Jane larguar zerat e merkatos? Jam shume i lumutur sepse e kemi nisur shume mire sezonin e ri me skuadren.”

“Jemi te lumtur sepse kemi krijuar shume, kemi shenuar kater gola dhe kjo eshte nje skuader qe lufton deri ne fund, e veshtire per tu perballur.”

“Gruaja ime Agustina? Ajo eshte perhere prezente, me qendron gjithmone perkrah dhe jam shume i lumtur.”

“Golin sot e bera per te dhe per vajzen qe po vjen e do te linde shume shpejt. Jam shume i lumtur per mua dhe familjen time.”

“Shpresoj qe gjithcka te vazhdoje keshtu si e kemi nisur, do te jete shume e rendesishme per te gjithe ne te punojme fort per te arritur objektivat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.