Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro: “Tek Inter me ndihmon gjithcka. Trekuartist? Mendoj se po ja dal”.

Lautaro: “Tek Inter me ndihmon gjithcka. Trekuartist? Mendoj se po ja dal”.
Juxhin Nebiaj

Shenuesi i golit te vetem ne fitoren kunder Lyon, Lautaro Marinez eshte ndalur ne mikrofonat e Sky Sport per te folur rreth eksperiences zikalter:

“Kombinimi me Mauro Icardi? Ai po me ndihmon shume per tu ambjentuar. Duhet ta pranoj qe jam pjese e nje gurpi te mrekullueshem, sidomos ne nivel njerezor. Po me ndihmojne te gjithe, sidomos per te kuptuar ato qe me kerkon Luciano Spalletti.

Punojme dite pas dite per tu permiresuar e per ti dhen trajnerit ate qe ai me kerkon. Une kam idhul Radamel Falcaon, e ndiqja qekur isha femij dhe shembullin e tij dua te ndjek. Kam kontaktuar dhe me ka thene se mund te bej me mire se ai, per kete duhet shume pune. Rolin e trekuartistit e luaja qe femij, me pas tek Racing u vendosa perpara. Eshte dicka e mire kur mund te luash ne disa pozicione, trajneri vendos se ku mund te bej me mire. Me e rendesishmja kjo eshte, te bej ate qe me kerkon Misteri”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.