Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

516 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lautaro, vjen vendimi i madh qe mund te ndryshoje totalisht karrieren e tij: “Ai ka zgjedhur qe te…”

Lautaro, vjen vendimi i madh qe mund te ndryshoje totalisht karrieren e tij: “Ai ka zgjedhur qe te…”
Inter Club Staff

Nje e ardhme e vendosur, qe kenaq Interin si klub per sa i perket te ardhmes, por edhe te gjithe tifozet zikalter.

Ne te nesermen e tij, Lautaro Martinez me sa duket shikon vetem ngjyrat zikalter dhe kjo gje eshte konfirmuar tashme.

Kete gje ai e ka treguar duke vendosur qe te hedhe firmen ne kontraten me klubin qe do te zyrtarizohet shume shpejt, por jo vetem.

Ashtu si shkruan Corriere dello Sport, ne fakt, sulmuesi argjentinas (dje eshte bere baba per here te pare sepse ka ardhur ne jete e vogla Nina), bashke me familjen e tij, ka vendosur te vere rrenje ne Milano.

Ai duket se e ka harruar tashme Barcelonen, nje skuader qe e ka kerkuar me ngulm ne merkatot e kaluara.

“Me pak fjale, bashke me familjen e tij, El Toro ka vendosur te vere rrenje ne Milano, duke e harruar totalisht Barcelonen.”

“Duket se e gjithe familja e tij po transferohet ne Milano, per te jetuar me te, e per ti qendruar afer ne zgjedhjen e fundit qe ai ka bere.”

“Po, sepse Lautaro ka zgjedhur te qendroje te Interi, te luftoje ende me keto ngjyra, pse jo, duke filluar qe nga sot ndaj Juventusit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.