Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lavezzi, agjenti ne Milano: takim i mundshem me Interin, ja situata!

Lavezzi, agjenti ne Milano: takim i mundshem me Interin, ja situata!
Bujar Berishaj

Champions, Europa League, ndeshje dhe pak merkato. Eh po, kjo nuk mungon kurre.

Dhe prezenca (sot) e agjentit te Lavezzi ne Milani ndez dritat (zikalter) dhe te dhenat. Mund te kete takim mes perfaqesuesit te lojtarit dhe Interit, interesimi i klubit te Thohir nuk eshte dicka e re dhe e dime mire. Qe nga janari. Situata akoma per tu monituruar nga afer, ne pritje te zhvillimeve te reja… per qershorin natyrisht. Lavezzi drejt nje rikthimi ne Itali? Inter eshte ne gare.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.