Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,004 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Laxalt: “Debutimi, kenaqesi e madhe. E pershkruaj veten keshtu…”

Laxalt: “Debutimi, kenaqesi e madhe. E pershkruaj veten keshtu…”
Xhorxh Gellci

Ne mikrofonat e Inter Channel, Diego Laxalt tregon debutimin e tij me fanellen zikalter ne ndeshjen kunder Valencias: “Me ka ardhur keq qe kemi humbur ndeshjen e debitimit tim dhe kam patur pak minuta ne dispozicion, por e kam bere hapin e pare dhe ka qene nje kenaqesi e madhe. Shpresojme te vazhdojme te punojme fort per te patur me shume minuta ne kembe. Potenca eshte nje nga karakteristikat e mia, por kam edhe tipare mbrojtese. Nje gje qe me mungon eshte te shonoj gola, por shpresoj se mund ta arrij nepermjet punes.”

Dhe sot vjen ndeshja kunder Juventus: “Nuk e di nese do te luaj sot, por do te jem i lumtur nese do te kem mundesine. Objektivi jone eshte fitorja.” – perfundon Laxalt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.