Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 8, 2022

Scroll to top

Top

875 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Laxalt eshte larg Interit. Cesena dhe Sampdoria jane jashte gares, per te hipoteza Zeman ose Bundesliga

Laxalt eshte larg Interit. Cesena dhe Sampdoria jane jashte gares, per te hipoteza Zeman ose Bundesliga
Ardi Deda

E ardhmja e Diego Laxalt, mesfushor i datelindjes 1993, i cili ka qene ne huazim ne vitin e fundit tek Bologna, do te jete larg Milanos. Pasi Inter te kete perfeksionuar operacionet ne hyrje, do te jete radha e lojtareve te tepert, midis te cileve  pikerisht Laxalt. Sipas asaj qe rezulton nga FcInterNews.it, si Cesena ashtu dhe Sampdoria per momentin jane jashte gares per lojtarin, nderkohe qe mbeten te gjalla pistat qe te cojne tek Cagliari dhe interesime te tjera nga skuadra perendimore, si Shtutgardi. Do te shohim se cfare do te ndodhe per nje lojtar, e ardhmja e te cilit do te percaktohet brenda dhjete ditesh.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags