Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

729 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Laxalt, huazim me te drejte blerje tek Genoa

Laxalt, huazim me te drejte blerje tek Genoa
Bujar Berishaj

Lajmi i djeshem eshte qe Diego Laxalt duhet te le Empolin.

Shoqeria toskane duhet ta lroj ate dhe brenda dites duhet te transferohet tek Genoa ne huazim per 18 muaj me te drejte blerje. Sipas FcInterNews blerja pas huazimit duhet te jete e fiksuar ne rreth 2.5 milion euro. Mbetet per tu kuptuar nese shoqeria zikalter deshiron te fus nje shfer per ri-blerje ne marreceshje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.