Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

2,990 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lazaro, Interi po i jep gaz: zikalterit duan ta mbyllin ne oret e ardhshme marreveshjen

Lazaro, Interi po i jep gaz: zikalterit duan ta mbyllin ne oret e ardhshme marreveshjen
Inter Club Staff

Vijne konfirmime te ndryshme nga Italia: Interi duket se i ka dhene “gaz” tratatives per Valentino Lazaro dhe ideja eshte qe te mbyllet marreveshja per 23 vjecarin austriak te Herta Berlinit sa me shpejt te jete e mundur dhe pa e zgjatur shume kete tratative. 

“Djaloshi deshiron te vije tek Interi por shume skuadra jane te interesuara per te ne ditet e fundit duke qene se ka bere nje kampionat shume te mire me skuadren e tij por edhe me kombetaren e tij ka luajtur mjaft mire.”

“Conte e pelqen shume ate dhe e ka pare ne disa video te ndryshme. Ai mund te luaje si mesfushor krahu ne nje 3-5-2 dhe do te ishte perfekt per tranjerin italian. Vleresimi i tij per momentin vertitet diku tek 20 milione euro dhe ne oret e ardhshme do te tentohet te mbyllet marreveshja duke larguar sirenat e PSG qe nese humbasin Meunier e shohin ate si zevendesuesin perfekt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.