Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

295 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lazio, Immobile paralajmeron Interin? “Ne nuk fshihemi aspak: po shkojme ne Milano vetem per…”

Lazio, Immobile paralajmeron Interin? “Ne nuk fshihemi aspak: po shkojme ne Milano vetem per…”
Inter Club Staff

Nje gol i Ciro Immobile ka vendosur ndeshjen Lazio-Cagliari qe eshte luajtur dje ne darke (e fundit e javes se Serie A).

Sulmuesi i Lazios keshtu ka dhene nje interviste te shkurter per Sky Sport, ku ka folur nder te tjera per Interi ne Contes.

Zikalterit jane kundershtari i radhes ne Serie A per Lazion: “Kjo ndeshje do te jete shume e rendesishme per te gjithe ne.”

“Por nuk do te fshihemi, ne po kalojme nje moment te mrekullueshem. Edhe pse Interi po ben nje kampionat te bukur, ne e njohim veshtiresine e kesaj ndeshje, por kemi nje jave per tu pergatitur.”

“Paralajmerim per Interin? Ne do te shkojme gjithesesi ne Milano per te luajtur lojen tone dhe per te fituar me cdo kusht.”

“Kur kemi luajtur ndaj Juventusit ata nuk po kalonin nje moment te mire, nderkohe tani kane marre nje identitet preciz.”

“Me Interin dhe Milan i dinim veshtiresite e ndeshjeve, por dua te theksoj se per shembull ndaj Milanit kemi bere nje super ndeshje dhe kemi humbur.”

“Futbolli eshte ky, dhe tani duam qe te dalim fitues ndaj Interit ne Meazza, ndryshe nga sa ndodhi me Milanin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.