Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

428 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lazio-Inter, jane 22 lojtaret e grumbulluar nga Spalletti: ne liste rikthehet edhe…

Lazio-Inter, jane 22 lojtaret e grumbulluar nga Spalletti: ne liste rikthehet edhe…
Inter Club Staff

Luciano Spalletti ka grumbulluar 22 lojtare ne ndeshjen delikate dhe decizive qe do te luhet neser ndaj Lazios dhe qe vlen ndeshjen e fundit ne Serie A per kete sezon. 

Mbi te gjitha, kjo ndeshje vlen edhe Champions League.

Ne Olimpico do te vendoset kush nga dy skuadrat do e arrije te marre pjese vitin e ardhshem ne kompeticionin me te rendesishem europian.

Ja lista e te grumbulluarve zikalter ku shihet nje rikthim: eshte Roberto Gagliardini qe rikthehet pas demtimit.

Kjo eshte lista e plote:

Portieri: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni

Mbrojtes: 2 Lopez, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 21 Santon, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar

Mesfushore: 5 Gagliardini, 8 Rafinha, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic

Sulmues: 9 Icardi, 17 Karamoh, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti

No automatic alt text available.

(Kjo eshte foto e postuar nga klubi me te grumbulluarit)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.