Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

396 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lazio-Inter, zikalterit ne Olimpico per te ndryshuar dy tendenca…

Bujar Berishaj

Interi ne Rome per te blinduar perfundimisht vendin e katert ne klasifikim.

Pas hapit tjeter fals te Fiorentines, lojtaret e Mancinit do te provojne qe te mbyllin definitivisht diskursin duke fituar ne transferte, ku ne kohet e fundit nuk kane arritur te shkelqejne.

Larg nga Meazza ekipi i Mancinit vuan dhe sonte zikalterit do te provojne per te ndryshuar kete tendence, por duke qene te kujdesshem edhe ndaj nje faktori tjeter. Ne fakt, 15 minutat e fundit te lojes kane qene shpesh fatal per Interin, qe ne kete cerek ka pesuar 38% te golave ne total, pra nga 32 gola te pesuara ne total 12 jane pesuar ne kete periudhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.