Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,664 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Le Parisien – Inter ka zgjedhur Blanc! Suning ka kontaktuar agjentin dhe ai eshte pergjigjur: I INTERESON!

Le Parisien – Inter ka zgjedhur Blanc! Suning ka kontaktuar agjentin dhe ai eshte pergjigjur: I INTERESON!
  • On 25/10/2016, 22:48

Laurent Blanc eshte ne nje tratative per pankinen e Inter. Ky lajm Bomb eshte publikuar ne keto minuta ne France nga La Parisien. Tekniku i cili ka qene nje ish futbollist zikalter, kete vere shkeputi kontraten me PSG dhe tani eshte nje trajner i lire. Agjenti Bernes eshte kontaktuar nga kinezet e klubit zikalter per ti ofruar stolin e Inter.  

“Oferta na Intereson”, keshtu ka treguar per La Parisien nje person afer Blanc. Ne rast se shkarkohet De Boer, Inter duket se e ka gati zevendesuesin. Blanc duket se do jete profili i duhur per te ringritu zikaltrit, te cilet momentalisht jane ne vendin e 14 ne kampionat, dhe ne Europa League e kane goxha te komplikuar situaten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.