Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 7, 2022

Scroll to top

Top

1,258 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lendimet: Dodo, rezultati i vizitave mjeksore shume keq. Shaqiri, neser vizitat mjeksore: Wolfsburg ne rrezik…

Lendimet: Dodo, rezultati i vizitave mjeksore shume keq. Shaqiri, neser vizitat mjeksore: Wolfsburg ne rrezik…
Bujar Berishaj

Situata vetem sa vjen e rendohet ne shtepine e Inter.

Ne mengjesin e sotem Dodo i eshte nenshtruar nje rezonance magnetike, ne Istituto Clinico Humanitas te Rozzano dhe pergjigja eshte ajo qe askush nuk e ka dashur: demtim ne meniskun e mesem. Tani, ne ditet e ardhshme Inter do te vleresoj nese duhet intervenuar me nje operim apo jo, por eshte ndjenja qe ky sezon per brazilianin ka perfunduar.

Sa i perket Shaqirit, sulmuesi do t’i nenshtrohet nese nje ekografie ne kofshen e majte. Paraqitja e tij per te enjten eshte ne rrezik, seriozisht.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.