Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,002 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Leonardo eshte martuar. Shume Interista te ftuar ne dasem. Pervec Zanettit ishin edhe…

Leonardo eshte martuar. Shume Interista te ftuar ne dasem. Pervec Zanettit ishin edhe…
Inter Club Staff

Ishte i gjithe Milani, por edhe shume Interi. Po flasim per ceremonine e marteses se Leonardos me gazetaren e Sky Anna Billo, qe u mbajt dje dhe ne te u pane shume lojtare te medhenj te futbollit, por edhe figura te sportit si Galliani apo Raiola, e duke kaluar me pas nga Maldini e Sheva. Ngjyrat zikalter i kane mbrojtur Zanetti (bashke me gruan Paolan, te veshur me te kuqe) e Cordoba me guran e tij. Ishte edhe Samuel dhe Cambiasso, qe te dy me grate e tyre: Gruaja e Cambiassos kishte veshur nje fustan qe i tregonte edhe barkun e madh sepse shum shpejt do te behet nene. Per te kompletuar grupin ishte edhe Diego Milito.

Per te pare fotogalerine duhet te klikoni ketu: Dasma e Leonardos – Fotogaleria e Gazzetta.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.