Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,740 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Leonardo: “Kam deshire te bej dicka me shume tek Inter. Nuk njoh gjithcka, por…”

Leonardo: “Kam deshire te bej dicka me shume tek Inter. Nuk njoh gjithcka, por…”
Xhorxh Gellci

Ka ardhur hapja e Leonardo kundrejt Interit. E paster, e papritur! Ish drejtuesi i PSG ka konfirmuar deshiren per t’u kthyer nje dite tek Inter. Kur? Shpejt per ta thene.

Sot nuk ka asgje. Tek Inter kam kaluar 6 muaj qe kane ngelur pak ne mes, si tek PSG kur kam luajtur. Ka ngelur deshira per te bere dicka me shume, por sot nuk ka asgje konkrete. Besoj se shoqeria po kalon nje moment ndryshimi, te shohim cfare do te ndodhe. Per kete, mund te them pak per Interin, nuk di shume, nuk di gjithcka deri ne fund. Sot per sot, nuk ka asgje konkrete.”

PROJEKTI THOHIR SI AI I PSG – “Te gjitha projektet jane pak te ngjashem, jo vetem tek Inter. Vjen nje investitor qe kerkon te ngreje ne kembe nje projekt, qe duhet transformuar ne projekt sportiv. Eshte ajo qe ka ndodhur tek Chelsea, tek Manchester City, tek PSG. Moratti e ka bere gjithmone, nuk eshte dicka e re per Interin. Nese do te ndodhe do te jete njelloj si me Morattin, qe e ka cuar Interin ne nivelet me te larta boterore.”

KONTAKTE ME THOHIR – “Jo, nuk kam patur kontakte me Thohir. Kam nje kontakt te vazhdueshem me Interin, ai ekziston. Por nuk kam patur kontakte me Thohir dhe sot nuk ka asgje konkrete me Interin, te shohim ne te ardhmen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.