Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,082 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Leonardo, rikthimi i mundshem: bashke me te edhe Gabriel Jesus?

Leonardo, rikthimi i mundshem: bashke me te edhe Gabriel Jesus?
Bujar Berishaj

Ne edicionin e sotem te Sportmediaset flitet per nje rikthim te mundshem te Leonardos tek Interi, qe kete here do te kthehej ne zikalter si dirigjent.

Pervec tjerash, mund te behet konkrete hipoteza e blerjes se brazilianit Gabriel Jesus, nga shume i definuar si ‘Neymar i ri’. Me ardhjen e grupit Suning shifra prej 20 milione nuk eshte me e paarritshme dhe Inter mund te siguroj talentin brazilian te Palmeiras per te cilin interesohet edhe Juve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.