Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,283 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lajm shokues, Leonardo: Ka dhene doreheqjen nga drejtori sportiv i PSG!

Lajm shokues, Leonardo: Ka dhene doreheqjen nga drejtori sportiv i PSG!
Ardis
  • On 10/07/2013, 13:16

Deklarate e papare qe vjen nga Franca: Leonardo nuk eshte me drejtor sportiv i Paris Saint-Germain. Braziliani ka paraqitur doreheqjen nga posti i tij pikerisht kete pasdite. Per te zbuluar lajmin kane qene Equipe dhe televizioni beIN Sport. Sipas gazetes franceze sot kishte nje takim ne zyrat e klubit pikerisht per doreheqjen e tij. Pak mbas mbledhjes ka ardhur edhe komunikimi zyrtar i klubit qe do te shtyje largimin e tij mbas merkatos verore. Zgjedhje e detyruar e ndikuar shume dhe nga skualifikimi i dhene per tu mos paraqitur ne pankine ose ne dhomat e zhveshjes der me 30 qershor 2014 per shkak te goditjes qe i beri arbitrit Alexandre Castro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.