Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,065 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

L’Equipe zbulon: “Kemi te reja per Skriniar-PSG: me sa duket klubi parizien ka vendosur te ndryshoje…”

L’Equipe zbulon: “Kemi te reja per Skriniar-PSG: me sa duket klubi parizien ka vendosur te ndryshoje…”
Inter Club Staff

Me sa duket ka nje besim ne rritje per qendrimin e Milan Skriniar ne Itali tek Inter gjate kesaj merkatoje.

Kete gje e konfirmon edhe L’Equipe, e perditshmja franceze, e cila tregon nder te tjera per nje ndryshim objektivi.

“Ne kete moment, dosja e Milan Skriniar po futet ne sirtar dhe PSG duket e bindur per te hapur nje tratative per nje mbrojtes tjeter”.

“Behet fjale per Nordi Mukiele dhe per te kane filluar kontaktet me Liepzig, ku francezi eshte ne kontrate me ta deri ne 2023”.

“Kontatet ne oret e fundit jane shtuar shume dhe operacioni me sa duket mund te kushtoje vetem 10 milione euro”.

“Ish-lojtari i Monpellier i pelqen shume Galtier per fuqine e tij atletike dhe per mundesine per te luajtur ne disa role”.

“Chelsea po heq dore nderkohe nga Kimpembe sepse po mbyll per Kounde dhe si pasoje, lojtari i pare do te qendroje ne Paris.”

“Pikerisht kjo gje mund te kete sjelle edhe braktisjen e pistes Skriniar, i cili tashme mund te qendroje ne Milano pas kerkeses teper te larte te Interit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.