Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,513 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lindelof, Inter ka provuar deri ne fund. Tratativa ka deshtuar per shkak te FPF dhe ne janar…

Lindelof, Inter ka provuar deri ne fund. Tratativa ka deshtuar per shkak te FPF dhe ne janar…
Bujar Berishaj

Inter ka provuar te kompletoj ekipin ne dispozicionin e De Boer duke kerkuar te transferoj nje mbrojtes.

Dirigjenca zikalter ka provuar edhe ne diten e fundit te merkatos per te sjellur ne Milano nje lojtar per mbrojtjen. Ka pasur kontakte per Victor Lindelof te Benficas. Palet ishin shume afer por tratativa ka deshtuar per shkak te Fair Play Financiar.

Ne oret e fundit te merkatos edhe PSG ka bere nje tentative per mbrojtesin suedez por nuk ka premtuar koha per te mbyllur operacionin. Eshte e mundshme qe ne janar Interi te kthehet serish tek Lindelof per te perfocuar mbrojtjen zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.