Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Linja e merkatos per lojtare te rinj vazhdon. Syte mbi lojtarin e vitlindjes 95′ Niklas Stark.

Linja e merkatos per lojtare te rinj vazhdon. Syte mbi lojtarin e vitlindjes 95′ Niklas Stark.
Ardis
  • On 12/09/2013, 15:37

Projekti per rinovimin e ekipit vazhdon. Objektivi i rradhes sipas Calciomercato.com, mund te jete mesfushori i vitlindjes 95′ i Nurenberg-ut Niklas Stark. Djaloshi gjermani eshte nje nga talentet me te mire dhe Interi po mendon te marre ate si pasardhesi i Cambiasso-s per vitin tjeter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.