Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

458 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lippi: “Interit i duhet kohe. Ardhja e Mancinit…”

Lippi: “Interit i duhet kohe. Ardhja e Mancinit…”
Ardis
  • On 19/03/2015, 18:06

Ne mikrofonat e te perditshme algjeriane flet ish trajneri i kombetares italiane kampion i botes me 2006 Marcello Lippi qe gjate intervistes se gjate ndalet edhe tek Interi dhe per trajneri aktual zikalter, Roberto Mancini: “Besoj se Interi, ashtu si Milani jane ne nje periudhe rekuperimi. Personat pergjegjes po perpiqen qe te te ndertojne skuadrat e tyre dhe per te bere kete duhet kohe. kam shume menyra zgjidhjeje dhe nje nga keto eshte edhe nderrimi i trajnerit dhe kjo eshte ceshtja e Interit. Ardhja e Mancinit dhe rekrutimi i te rinjve eshte nje gje e mire, nese do te arrinin te kualifikohehin ne Champions League do te ishte nje arritje e papare”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.