Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

144 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lista e Bergomit: “Ja çfare do te duhet ne merkato”

Lista e Bergomit: “Ja çfare do te duhet ne merkato”
Andi Prifti

Beppe Bergomi ka folur per mikrofonat e Sky pas finales se Berretti ndaj Atalantas, pikerisht kunder Interit: “Ne Inter duhet nje mbrojtes, nje mesfushor i djathte, dhe nje mesfushor qendror   per te liruar Kovacic nga detyrat mbrojtese. Ndersa ne sulm mendoj se Interi ka kualitet me Milito, Palacio dhe Icardi“.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.