Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

375 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

LIVE – Konferenca per shtyp e Luciano Spallettit ne prag te derbyt te Milanos

LIVE – Konferenca per shtyp e Luciano Spallettit ne prag te derbyt te Milanos
Inter Club Staff

Luciano Spalletti flet perpara derbyt: sic eshte tradite tashme, nje dite perpara ndeshjeve, tranjeri i Interit del perpara gazetareve dhe u pergjigjet pyetjeve te tyre ne sallen e konfrencave ne Appiano Gentile.

Interi do te perballet me Milanin neser ne darke ne oren 20:45 ne Meazza, dhe me siguri pyetjet e gazetareve per Spallettin per sa i perket kesaj ndeshje do te jene te shumta, por jo vetem. Mister Spalletti pritet te flase edhe per gjendjen aktuale, investime, pronaret e Interit dhe momentin negativ te koheve te fundit.

Ketu mund ta ndiqni LIVE konferencen:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.