Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

778 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lodhje muskulare per Ranocchian, ne rrezik per Lazion: Mancini mendon per JJ ne qender. Gnoukouri favorit para Kovacic e Brozovic?

Lodhje muskulare per Ranocchian, ne rrezik per Lazion: Mancini mendon per JJ ne qender. Gnoukouri favorit para Kovacic e Brozovic?
Bujar Berishaj

Zhvillimet e para mbi formacionin me te cilin Inter do te luaj kunder Lazio te dielen ne Olimpico. Sic lexohet ne edicionin onine te Gazzetta dello Sport, Mancini duhet zgjedh akoma disa dyshime.

Ne mediane, se bashku me te zakonshmit Medel dhe Guarin, mund te jete Gnoukouri, qe ne kete moment eshte ne avantazh ne krahasim me Brozovic dhe Kovacic. Ne mbrojtje mund te kete hapesire per Santon, kurse ne dyshim eshte kapiteni Ranocchia per shkak te nje lodhje muskulare: do te luaj D’Ambrosio, me Juan Jesus te spostuar ne qender. Ne rolin e trekuartistit Hernanes ne mbeshtetje te PalacioIcardi. Akoma pankine per Shaqirin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.