Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

350 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lojtaret e grumbulluar nga Spalletti per derby-n, ne liste eshte edhe Vecino.

Lojtaret e grumbulluar nga Spalletti per derby-n, ne liste eshte edhe Vecino.
Ardis
  • On 20/10/2018, 19:09

Lojtari eshte rekuperuar nga problemi qe e nxorri jashte ndeshjes me kombetaren uruguajane.

Ne prag te ndeshjes te programuar kunder Milan-it te dielen ne mbremje, Luciano Spalletti ka grumbulluar 23 lojtare. Ne liste eshte perfshire edhe Vecino.

Vecino, i cili eshte gjendur ne Pinetina mbas eksperiences me kombetaren e tij, me nje problem qe e ndaloi te luante ndeshjen kunder Japoni-se. Dhe mesa duket ja ka arritur te rekuperohet dhe eshte nje nga lojtaret ne dispozicion per derby-n.

Ja dhe lista e te grumbulluarve:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.