Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

774 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Longo dhe Duncan pershendesin: destinacionet…

Longo dhe Duncan pershendesin: destinacionet…
Xhorxh Gellci

Java e ardhshme do te karakterizohet nga dy largime nga skuadra e Interit: Longo dhe Duncan. Te hene Marco Branca pritet ne Livorno per te firmosur rikthimin e Alfred Duncan tek ekipi livornez, i cili nuk ka arritur te gjeje marreveshjen me Samuele Longo. Ky i fundit do i bashkohet javen e ardhshme Hellas Verones te Mandorlinit, pasi gjithcka eshte e vendosur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.