Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Longo shume afer rinovimit te kontrates me Interin: Ja shifrat!

Longo shume afer rinovimit te kontrates me Interin: Ja shifrat!
Inter Club Staff

Samuele Longo eshte shume afer rinovimit te kontrates se tij me zikalterit. Mesa duket ne kete fushe jane bere hapa te medhenj, palet kane rene dakord dhe mungojne vetem firmat qe do te vijne ne oret ne vazhdim.

Longo do te lidhet me Interin deri ne vitin 2018 me kontraten e re. Sipas Corriere dello Sport, sulmues i i ri Italian do te perfitoje 400 mije euro ne sezon tashme. Ai do te shkoje ne grumbullimin para sezonal me Interin, sepse Mazzarri e deshiron qe ta vlersoje nese do te ishte zgjidhje e mire ta mbaje tek Interi kete sezon, apo ta huazoje. Cagliari eshte ne dritare per te, dhe e kerkon me ngulm…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags