Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

551 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lotet e Icardit dhe gjendja e skuadres pas Inter-Juve te treguara nga Spalletti

Lotet e Icardit dhe gjendja e skuadres pas Inter-Juve te treguara nga Spalletti
Inter Club Staff

“Nuk e di si duket nga nje njeri i jashtem, por e kemi thene disa here qe djemte jane aty ku jane dhe e duan shume kete skuader dhe kete klub. Por i duan shume edhe tifozet.”

“E kemi evidentuar te gjithe vitin te qenit profesionist serioz, me vlere te rendesishme.”

“Kane punuar gjate gjithe vitit ne menyren e duhur, jane sjelle gjithmone keshtu.”

“Duhet ta bejme kete gje deri ne fund fare, deri ne ndeshjen e fundit.”

“Reaksionin e Mauros e dija edhe perpara sa ta shikoja, sepse vetem ne e dime se si e kemi perjetuar kete jave me njeri-tjetrin dhe sa e kemi vuajtur ate rezultat.”

“Ndihemi keq, na vjen tmerresisht keq, por sic e kam thene edhe me pare, duhet te jemi te zotet qe te mos kushtezohemi per ndeshjet qe vijne me pas sepse fondamentale per ne tani eshte ndeshja e neserme.”

“Nese na sjell nga pas ndonje episod te keq, mund te zhvillohet e te kthehet ne nje gabim ndaj Udineses dhe nuk do te deshironim te ndodhte dicka e tille.”

Ky ka qene mendimi i Spallettit ne konferencen e tij per shtyp sot, ku foli per gjendjen emocionale te skuadres pas ndeshjes me Juventusin dhe per lotet e Icardit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.