Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

901 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lucas Leiva eshte gjithmone e me afer Interit. Brenda te dieles vizitat mjekesore?

Lucas Leiva eshte gjithmone e me afer Interit. Brenda te dieles vizitat mjekesore?
Inter Club Staff

Jane ore pritje keto qe po kalojne per Lucas Leiva.

Braziliani po pret qe tratativa per kalimin e tij ne Milano te kryhet. Ai dhe Liverpool kane dhene ‘ok’ per kete transferim ne huazim me te drejte blerje ne favor te Interit, e cila po ben ende vleresimet e nevojshme per kete transferim. Lojtari i Liverpool mirepritet nga Pioli, por perpara se te behet ky operacion me impakt zero ne buxhet, Suning deshiron te vleresoje mire alternativat (mbi te gjitha Luiz Gustavo).

Te shtunen Lucas Leiva do te jete i impenjuar me Reds ne ndeshjen e madhe ndaj Manchester City: e veshtire qe te luaje, por ajo mund te jete ndeshja e lamtumires per te ne Anfield. Por sic e kemi thene, me pare duhet te vije ‘ok’ nga Nanjing e keshtu lojtari do te zhvillonte vizitat mjekesore perpara te dieles ne Milano.

(Corriere della Sera)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.