Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

537 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lukaku, cfare po ndodh? “Ai eshte kthyer ne nje meme te vertete ne rrjete sociale. Tifozet kane filluar ta…”

Lukaku, cfare po ndodh? “Ai eshte kthyer ne nje meme te vertete ne rrjete sociale. Tifozet kane filluar ta…”
Inter Club Staff

E pabesueshme vertete ajo qe po ndodh keto dite ne Angli pas fjaleve te Romelu Lukaku per Sky Sport Italia.

Romelu tregoi hapur se ishte penduar per transferimin ne Londer dhe se kishte gabuar gjithcka me largimin tek Interi.

Ai i kerkoi falje tifozeve te Interit me zemer ne dore duke thene nder te tjera se enderron qe nje dite te rikthehej tek Interi.

Por me sa duket, keto fjale te tij, edhe pse ai me pas (diten e djeshme) kerkoi falje edhe ndaj tifozeve te Chelsea, kane bere qe Lukaku te kthehet ne nje meme te vertete.

Nuk mungojne aspak memet ne Twitter dhe rrjetet e tjera sociale, ku Lukaku vihet ne loje per fjalet ne interviste.

Kemi shkeputur disa prej tyre dhe i kemi postuar dhe perkthyer me poshte:

Gazetari: “Romelu, cili eshte kujtimi me i bukur qe ke me Chelsean?”

Lukaku: “Eshte nje moment qe me vjen direkt ne mendje. Ishte Chelsea-Inter, ne Champions Leaguen e 2010 ne Stamford Bridge. Samuel Eto’o shenoi dhe Drogba mori karton te kuq, u hodha nga divani duke festuar.”

Gazetari: “A mund te na shpjegosh 500 mije eurot qe more gjobe per komentet e tua?”

Lukaku: “E ke vene re se fjala ‘Interviewer’ (gazetar) ka fjalen ‘Inter’ brenda? Sa gje e bukur.”

May be an image of 1 person and text that says 'Interviewer: Can you please explain the 500K EUR fine you got from Chelsea on your comments? Lukaku: Did you notice the word "Interviewer" has "Inter" in it? Beautiful" 9 PLAN PLAN'

Gazetari: “A mund te japim ndonje gote me uje ose dicka tjeter perpara intervistes sone, Romelu?”

Lukaku: “Po, por ndershmerisht uji qe do te me japesh ti nuk do te jete kurre njesoj si uji qe pija tek Interi. Ata kane ujin me te mire ne bote. Nje dite do te rikthehem atje per te pire pak uje si ai.”

May be an image of ‎2 people and ‎text that says '‎Fast #PuigOUT @F4STF4TI 3T Interviewer: "Can we fetch you a glass of water or anything before we start the interview, Romelu?" Lukaku: "Yes, but honestly it'll never match the water used to get at Inter. They have the best water there, and I'll be back one day to drink some more of it. AZOO 'etoro CAZOO etoro® CAZOO CAZOO 'etoro' CAZOO m AZOO CAZOO 'etoro® CAZOO ت CAZOO P Heine CAZOO AZOO CAZOO Promiga CHE sky sports CAZOO 604 'etoro" 고 11,6K 78,1K‎'‎‎

Lukaku: “I bukur kthimi i Chelsea ndaj Liverpool por e keni pare Interin si e ktheu me Atalanten ne 2014? Ajo po qe ishte e bukur.”

May be an image of 1 person and text that says '"Yeah, good comeback by Chelsea but did you watch Inter Milan's comeback against Atalanta in 2014. That was beautiful." AZOO 'etoro* CAZOO etoro® CAZOO CAZOO Premior League 'etoro® CAZOO League AZOO League CAZOO CAZOO 'etoro® CAZOO eogue Heineke Progiue CAZOO en AZOO CAZOO CA Premier Leogue CHE sky sports CAZOO 'etoro'

Gazetari: “Cfare mendon per barazimin ndaj Liverpool?

Lukaku: “Liverpool? A nuk e kemi ndeshjen me ata ne Champions ne muajin shkurt?”

May be a Twitter screenshot of 2 people and text that says 'Perisnitch @snajaths Interviewer: "What did you think about the draw against Liverpool?" Lukaku: "Liverpool? Aren't we facing them in the the UCL in February??" LUKAKU CHAMPSBABY'

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.