Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,339 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Lukaku flet shume i penduar: “Kam lenduar disa njerez e nuk do e beja me kurre. Por premtoj se tani te Inter…”

Lukaku flet shume i penduar: “Kam lenduar disa njerez e nuk do e beja me kurre. Por premtoj se tani te Inter…”
Inter Club Staff

Gjate prezantimit diten e djeshme te fanelles se re te Interit Home 22-23 ne piacen Gae Aulenti, Lautaro Martinez, Nicolò Barella dhe Romelu Lukaku kane dhene edhe disa pergjigje per disa pyetje te gazetareve.

Keto kane qene fjalet e belgut, i cili eshte kthyer prapa ne kohe edhe te largimi i tij nga Inter qe sipas tij ka lenduar shume.

“Humbja ne finalen e Europa League ka qene nje dhimbje e madhe per mua por me ka bere mire qe te fitojme Scudetton vitin tjeter”.

“Edhe humbja me Milan kur ishte e para, por kur i kemi kaluar cdo gje eshte harruar. Sfida e madhe eshte te perserisim Interin e para dy sezoneve kete vit”.

“Sfida me e madhe qe kam? Kjo tani. Kjo sepse jam larguar ne nje moment qe… kam lenduar njerez apo jo? (ne kete moment kthehet nga ana e Barellas qe ngreh duart lart)”.

“Mendoj se tani do te jete nje sfide e bukur. Jam shume i lumtur qe do e vesh perseri kete fanelle. Nje krenari shume e madhe te jem prape ketu.”

“Perqafimi im me Lautaron sot? Kisha nevoje per pak dashuri pas vrapit te mengjesit. Kisha Lautin afer qe kurre nuk thote jo per nje perqafim”.

“Ne Milano une dhe familja ime ndihemi shume mire dhe jemi ndjere gjithmone keshtu. Kjo eshte ndjesia ime”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.