Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

728 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Macri, konsulent i Thohir: “Brand Inter shume pak i njohur ne Indonezi, duam ta bejme me popullore”.

Macri, konsulent i Thohir: “Brand Inter shume pak i njohur ne Indonezi, duam ta bejme me popullore”.
Ardis
  • On 06/11/2013, 12:39

Ne mikrofonat e Sky Sport 24, Anthony Macri, nje nga bashkepunuesit e Thohir, ka shpjeguar kush jane qellimet e manjatit indonezian dhe pjesetaret e saj ne lidhje me projektet ne zhvillimin e saj. “Azia eshte nje treg ne zgjerim e siper ne pergjithesi, dhe Indonezia ne vecanti. Manchester United, Real Madrid dhe klube te tjera kane shume tifoze ketu ndersa marka e Interit eshte akoma pak e njohur. Objektivi yne eshte te zgjerojme brand-in e Interit midis ketyre njerezve, ta gjallerojme akoma me shume”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags