Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

239 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Maggio shpreson: “Inter-Juventus, nje barazim do te ishte me mire”.

Maggio shpreson: “Inter-Juventus, nje barazim do te ishte me mire”.
Ardis
  • On 12/09/2013, 16:08

I intervistuar nga Radio Kiss Kiss, Christian Maggio mbrojtesi i krahut te Napolit, kerkon te jete i matur kur flet per favoritin e skudetos se ketij sezoni: “Une besoj se nuk ekziston dualizmi, jane shume skuadra qe jane pretendente per skudeton kete vit. Po i njejti Inter qe nuk luan ne kompeticionet europiane, mund te jape maksimumin ne kampionat. Me pas eshte Roma, Fiorentina, Milani, me pak fjale eshte shume shpejt te besh vleresime por do te jete nje kampionat i bukur”.

Por si do te perfundoje sfida e se shtunes midis zikalterve dhe bardhezinjve? “Ne mendojme vetem per ndeshjen tone por nuk do te ishte keq nje barazim”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags