Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

505 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Maicon: “Tripleta, çfare momenti per mua dhe Morattin! Per mua ishte i dyti, por…”

Maicon: “Tripleta, çfare momenti per mua dhe Morattin! Per mua ishte i dyti, por…”
Andi Prifti

Maicon, i intervistuar nga Roma Channel, eshte rithkyer te flase per fitoren e Tripletes me Interin ne vitin 2010: “Tripleta ka qene nje moment i bukur, ne fakt e kisha nje ne Brazil me ish-skuadren time. E dyta me Interin ka qene me emocionuese sepse e fitova si protagonist, ndersa ne Brazil luaja pak. Ishte nje moment i rendesishem per karrieren time, por me shume ka qene dhe per president Morattin, qe ka bere gjithçka per te arritur deri aty.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.