Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

685 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Maicon, u zgjidh rikthimi ne Itali: do te shkoje tek Roma

Maicon, u zgjidh rikthimi ne Itali: do te shkoje tek Roma
Andi Prifti

Tjeter blerje nga Roma. Ne pritje te zgjidhjeve te situatave te Strootman dhe De Sanctis, per te cilet mungojne vetem detajet qe do te vijne per disa ore, shoqeria e Romes ka bere nje tjeter blerje, nje njohje e vjeter e futbollit Italian. Behet fjale per Maicon, ish-mbrojtesin e Interit. Akordi eshte arritur dhe neser braziliani do te pritet ne Rome.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.