Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mallkimi vazhdon: Si ne ndeshjen e pare, Maicon nuk mund te luaje dot ndaj Interit!

Mallkimi vazhdon: Si ne ndeshjen e pare, Maicon nuk mund te luaje dot ndaj Interit!
Inter Club Staff

Mallkimi i Maicon duket se vazhdon. Mbrojtesi Brazilian do te jete i detyruar te ndalet per rreth 15 dite: Ai doli perpara kohe nga fusha ne ndeshjen e kampionatit ndaj Sampdorias. Neser do te behen vizitat mjekesore, por mungesa e tij ne transferten e Bolognes dhe ne ndeshjen ndaj Interit ne Rome tashme eshte dicka e pa evitueshme. Ndaj Bolognes do te mungoje edhe Totti, i cili do te provoje te rikthehet ndaj Interit.

A eshte fati ai qe e ndalon njerin nga heronjte e Tripletes zikalter te perballet me ish skuadren e tij qe e ka dashur aq shume?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags