Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

575 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Manaj-Pescara marveshja ne faze te avancuar: situata…

Juxhin Nebiaj

Pescara eshte ne kerkim te sulmuesave, dhe emri i Rey Manaj eshte kthyer ne mode. Sulmuesi shqiptar i klasit 97′ eshte ne pronesi te Inter me te cilet ka 4 prezenca ne Serie A. Manaj ka qen dhe me pare objektiv i Pescara por tani duket se eshte shume afer. Sipas Gianluca Di Marzio tratativa eshte ne faze te avancuar dhe kane ngelur vetem disa detaje per te mbyllur marveshjen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.