Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

445 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “50 vjec? Shpresoj qe djemte te me bejne nje dhurate…”

Mancini: “50 vjec? Shpresoj qe djemte te me bejne nje dhurate…”
Inter Club Staff

I ftuar tek “Il Volo del Mattino” tek Radio Deejay, Roberto Mancini ka folur me Fabio Volon per ditelindjen e tij te 50 te cilen e ka pikerisht sot:.

Ja fjalet e tij: “Sot luan Interi, po stervitemi dhe shpresojme te festojme ne fund te dites. Uroj te jete nje dite e bukur. Dhurata me e bukur? Shpresoj qe te ma bejne djemte kete. Nuk kam mare ende asgje, ndoshta do te ndodhe pas ndeshjes. Urimet me te bukura? Jane gjithmone ato qe vijne nga mamaja dhe babai.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.