Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,085 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini do te vezhgoje nga tribuna sot edhe Konoplyanka. Edhe pse…

Mancini do te vezhgoje nga tribuna sot edhe Konoplyanka. Edhe pse…
Inter Club Staff

Sot ne darke Roberto Mancini nuk do te jete ne pankinen e Interit per shkak te nje skualifikimi qe ne kohet e Gallatasarayt dhe do te ulet keshtu ne tribune. Mancio nuk do te ndjeke vetem djemte e tij dhe levizjet e tyre ne fushe sot por do te kete nje sy edhe tek Evgen Konoplyanka.

Mesfushori i Dnipros do te kete nje rast te madh qe te tregoje vlerat e tij jo vetem per Interin por edhe per shkak se ne qershor do te jete nje lojtar i ri, e ai do te jete nje lojtar me parameter zero nder me te kerkuarit ne Europe e pse jo me nje ndeshje te mire sot do te terhiqte afer tij klubet me prestigjoze Europiane e ndonje rroge akoma me te majme. Ausilio e ka me shume ‘sy te mire’ lojtarin edhe pse e ka kuptuar se kerkesat e tij financiare jane shume te larta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.