Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,617 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini fton 24 lojtarë. Eshtë edhe Felipe.

Mancini fton 24 lojtarë. Eshtë edhe Felipe.
Rinor Sopaj

Janë 24 lojtarë të ftuar nga Mancini për sfidën e nesërme kundër Fiorentinës në Meazza. Ftohet për herë të parë Felipe, transferimi më i ri në shtëpinë zikaltër. Gjithashtu, përkundër ndeshjes së kaluar, është rikthyer në dispozicion Dodo. Jashtë vazhdojnë të mbeten Jonathan dhe Nagatomo. Këtu keni listën e plotë:

Portierët: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtësit: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 21 Santon, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 26 Felipe, 33 D’Ambrosio;

Mesfushorët: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 77 Brozovic, 88 Hernanes;

Sulmuesit: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Podolski, 28 Puscas, 91 Shaqiri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.