Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,730 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini: “Gabriel Jesus i ri dhe me te ardhme, me pelqen por nuk eshte alternative e Candreva. Toure? Eshte shpejt…

Mancini: “Gabriel Jesus i ri dhe me te ardhme, me pelqen por nuk eshte alternative e Candreva. Toure? Eshte shpejt…
  • On 28/06/2016, 22:36

I intervistuar per mikrofonat e gazetarve jasht Hotel Armani, Roberto Mancini ka folur per diskutimet e merkatos qe jane bere gjate dites me Erick Tohir, Zhang Jindong e Javier Zanetti. Tekniku zikalter ka konfirmuar pelqeimin qe ka per Gabriel Jesus, “eshte nje djal i ri dhe me prespekive”, por nuk eshte alternative e Antonio Candreva: “Po flasim per nje cune te ri, jane komplet te ndryshem”.

Ka folur dhe per takimin e sotshem me drejtuesit e rinje te klubit: “Shkoj mire, a me kane dhene fjalen per te rinovuar kontraten? Jo, nuk kemi folur per kete. Kemi folur per te tjera gjera, merkato…” Ndersa pyetjes per Yaya Toure i eshte pergjigjur: “Te shohim”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.