Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,829 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini hap dyert e zjarrit? Dy dyshime per 11 lojtaret e formacionit kunder Strames!

Mancini hap dyert e zjarrit? Dy dyshime per 11 lojtaret e formacionit kunder Strames!
Inter Club Staff

“Kush ndermjet Osvaldos dhe Icardit? Maurito do te luaje”.

Me te njejten dinakeri qe perdor kur i hedh lojtaret ne fushe, Roberto Mancini i shpjegon gazetareve prezent se “Maurito” do te beje pjese e 11 lojtareve titullare qe do te perballen nga minuta e pare ndaj Udineses, por ne te njejten kohe nuk perjashton hedhjen ne fushe nga minuta e pare te Daniel Pablo Osvaldos.

Kete gje e konfirmon edhe e perditshmja Italiane Gazzetta dello Sport: Sipas saj, ne pankine mund te perfundoje Palacio ose Kovacic, per te lene ne loje nje treshe sulmi te frikshem. Nderkohe balotazhi tjeter eshte ndermjet Nagatomos dhe Campagnaros ne te djathte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.