Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,034 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini i ka kerkuar Suning 4 lojtare big dhe do i blehen: Ja cilet! Toure…

Inter Club Staff

Dhurata e pare e Suning per popullin zikalter mund te jete Alex Teixeira, natyrisht ne huazim.

Ai eshte blere 50 milione euro, eshte brazilian dhe natyrisht ekstrakomunitar. Mancinit i pelqen shume. Por objektivi i pare eshte Yaya Toure: tekniku e ka kerkuar shume here lojtarin tek Thohir dhe do e kerkoje serisht tek drejtuesit e ri Kinez. Ai pritet te jete figura e kopertines per pronaret e ri te Interit. Vete lojtari deshiron Milanon me cdo kusht. Per sulmuesin e krahut po mendohet per Erik Lamela, lojtar qe eshte pelqyer gjithmone nga Mancini qe prej kohes se Romes. Emri i tij eshte ne pole position tani dhe pas tij jane ne liste Bellarabi, Candreva dhe Vela. Me Tottenham mund te arrihet nje marveshje. Por kujdes, nga Ajax pelqehet shume Milik i cili pritet te largohet nga Ajax. Drejtuesve zikalter i pelqen shume dhe do te ishte zevendesuesi ideal i Icardit ne sulm.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.