Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

719 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini ka nje dyshim: te rejat e fundit mbi formacionin…

Mancini ka nje dyshim: te rejat e fundit mbi formacionin…
Bujar Berishaj

Inter pregaditet per sfiden e neserme kunder Lazios.

Mancini dhe grupi sic njofton Sky kane nisur stervitjen, stervitje kjo qe duhet te zgjidh dyshimet e teknikut. Per formacionin, mbrojta e konfirmuar, me te vetmin dyshim mes Nagatomo dhe Dodo per krahun e majte. Ne mes Kuzmanovic, Medel dhe Guarin. Palacio dhe Icardi ne sulm kurse Kovacic pas shpines se tyre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.