Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,385 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Mancini ka provuar Palacion me Icardin perseri: Ja formacioni i mundshem!

Mancini ka provuar Palacion me Icardin perseri: Ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Sky Sport ka treguar pak me pare te rejat e fundit nga Appiano Gentile.

Kjo jave e kampionatit do te jete nje nga me te rendesishmet qe jane luajtur ndonje here: Do te perballen Napoli me Juven per vendin e pare dhe Fiorentina dhe Inter per vendin e trete.

Skuadra e Mancinit mund te hidhet ne fushe me nje 4-4-2 per ndeshjen qe vlen kaq shume per Interin por zikalterit duhet te perballen edhe me tabune e ndeshjeve te fundit sepse zikalterit nuk fitojne prej 4 ndeshjesh ndaj Fiores dhe Handanovic ka pesuar gjithmone gol qe prej kohes kur eshte transferuar tek Interi. Ne mbrojtje rikthehet Miranda i cili do te kete detyren kryesore qe te sjelle ne vete mbrojtjen, nderkohe ne mesfushe do te jene Medel dhe Kondogbia. Icardi eshte bere i palevizshem: Kapiten i Interit e ka treguar qe eshte i domosdoshem ne fushe dhe ka treguar nje lidhje shume te forte me bluzen zikalter duke lene te kuptohet edhe se beson shume tek nje vend ne Champions kete vit. Perkrah tij sot Mancini ka provuar serisht Palacion, nderkohe ne stervitjet e meparshme Eder. Ky do te jete dyshimi kryesor i Mancinit ne prag te ndeshjes te se dieles ndaj Fiores.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.